Mopy

( ilość produktów: 8 )

Jako firma zajmująca się dostarczaniem profesjonalnych środków czystości, dbamy także o to, aby w naszej ofercie klienci znaleźli również specjalistyczne akcesoria sprzątające. Mopy to podstawowe wyposażenie do mycia podłóg, dlatego w naszym asortymencie dostępny jest bardzo szeroki wybór elementów do samodzielnego stworzenia idealnego zestawu, jak i gotowe komplety.

Pośród oddzielnych komponentów klienci znajdą aluminiowe kije do stelaży speedy lub kieszeniowych, mopy z mikrofazy, mikrofibry lub bawełny z mocowaniem kieszeniowym oraz speedy w różnych wymiarach do wyboru, a także specjalistyczne szczotki do ręcznego prania dywanów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego wyposażenia sprzątającego, które spełni potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Po więcej szczegółów wystarczy kliknąć w interesujący Państwa model i zapoznać się z dokładnym opisem. W przypadku pytań zapraszamy także do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą dopasować produkt do Państwa indywidualnych potrzeb. Pozostajemy do dyspozycji pod numerem telefonu 600469776 lub adresem mailowym biuro@higienakompleks.pl.

    pixel