Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Artykuły higieniczne

( ilość produktów: 11 )

W tej kategorii znajdą Państwo produkty do higieny osobistej. Opieramy się głównie na znanych i sprawdzonych markach, które gwarantują wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz szeroki wybór. Możemy tutaj wymienić na przykład artykuły higieniczne Colgate, Elmex, Naturella, O.B., Bobini, Ola, Barwa, Gut&Gunstig, Bambino, Presto i Forlux. Sprawdzą się świetnie w miejscach pracy, hotelach, restauracjach czy gabinety dentystyczne i salony kosmetyczne.

Z myślą o najmłodszych i ich potrzebach

Nasza hurtowania artykułów higienicznych oferuje bardzo dużą ilość produktów dla dzieci. Zdajemy sobie sprawę, że wymagają one troski, ciepła i bezpieczeństwa, a ich skóra jest bardzo wrażliwa. Dlatego w naszym asortymencie znajdą Państwo delikatne i hipoalergiczne środki, które będą pomocne nawet w najbardziej stresujących i niekomfortowych sytuacjach. Wymienić tutaj możemy przede wszystkim chusteczki nawilżane z alantoiną w opakowaniach o różnej wielkości.

Na każdą sytuację i dla każdego

W naszej hurtowni znajdą Państwo również produkty przeznaczone dla konkretnej płci. Dla kobiet oferujemy artykuły higieniczne takie jak podpaski, wkładki i tampony. Dla mężczyzn z kolei pędzle, pianki, balsamy i wody po goleniu. Posiadamy więcej niż jeden rodzaj każdego przedmiotu – w ten sposób każdy Klient będzie mógł wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie.

Dostępne są również produkty codziennego użytku, na przykład szczoteczki i pasty do zębów, patyczki do uszu, szampony, chusteczki do okularów, ściereczki nawilżane do czyszczenia różnych nawierzchni.

Dla profesjonalistów i wymagających zabrudzeń

Oprócz artykułów higienicznych, które przydają się niemal w każdym miejscu, nasza hurtownia posiada również produkty przeznaczone do użytku profesjonalnego. Mamy tutaj na myśli wszelkie zakłady pracy, w których pracownicy mają styczność z substancjami, które trudno usunąć ze skóry. Z pewnością przydatna okaże się pasta do czyszczenia silnych zabrudzeń. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu!

pixel