Papier toaletowy

( ilość produktów: 14 )

Oferujemy Państwu szeroki asortyment produktów, które są niezbędne to prowadzenia wielu różnych działalności gospodarczych. W tej kategorii naszej hurtowni internetowej znajdują się różnorodne propozycje papieru toaletowego, np. do hoteli. Dostępne są marki takie jak Cashmir, Familia, Almusso, Słonik Jumbo, Grite, Wepa, Tork, Jumbo, Horeca i Velvet Care. Jesteśmy pewni, że dzięki temu znajdą tutaj Państwo dokładnie takie produkty, które najlepiej odpowiadają Państwa potrzebom oraz oczekiwaniom.

Jakie są rodzaje papieru toaletowego?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych Klientów ma zupełnie inne wymagania. Z tego względu w ofercie naszej hurtowni znajduje się papier toaletowy (do hoteli, sklepów, restauracji i innych) celulozowy oraz makulaturowy. Ten pierwszy cechuje zwykle śnieżnobiały kolor oraz wyjątkowa miękkość. Produkt tego typu (np. marki Horeca) idealnie sprawdzi się w hotelach o każdym standardzie. Drugi z kolei powstaje z odpadów makulaturowych. To bardziej ekonomiczny i zarazem ekologiczny wybór. Bardzo często występuje on w postaci jumbo rolek, które wystarczają na długo i są proste w wymianie.

Komfort i wysoki standard w jednym

Nasza hurtownia papieru toaletowego oferuje szeroki wybór produktów (np. Horeca i Velvet Care) nie tylko pod względem rodzaju surowców, z których zostały wykonane. Wybierać mogą Państwo także spośród artykułów jedno-, dwu- i trzywarstwowych. W hotelach najlepszym wyborem będą rolki o jak największej ilości warstw. Warto zwrócić również uwagę na sposób, w jaki artykuły są nawinięte na rolkę. Powinny ściśle do niej przylegać.

Zarówno małe, jak i duże opakowania

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju prowadzą Państwo działalność oraz jaka jest jej wielkość, w naszej hurtowni znajdą Państwo najbardziej opłacalne rozwiązania pod względem opakowań. Przykładowo, papier toaletowy Horeca dostępny jest zarówno w 24 rolkach o łącznej długości 20 metrów, jak i 12 rolek o 50-metrowej długości w wersji jumbo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

    pixel