Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dozowniki do mydła i artykułów higienicznych

( ilość produktów: 7 )

Dbanie o czystość jest bardzo ważne w każdym miejscu pracy. Dlatego w łazienkach obiektów użyteczności publicznej powinny znaleźć się urządzenia i preparaty, dzięki którym zarówno pracownicy, jak i klienci będą mogli umyć ręce po skorzystaniu z toalety. W naszej hurtowni z chemią gospodarczą kupisz biały dozownik na mydło w płynie lub w pianie oraz urządzenie do ręczników. Okażą się idealne m.in. w galeriach handlowych, restauracjach czy szkołach. W swojej ofercie mamy modele wiszące, które bardzo łatwo montuje się na ścianie. Zapewnij odpowiednią higienę w swojej pracy i postaw na nasze produkty!

Dozowniki do mydła w pianie i w płynie

Dostępne w naszej hurtowni artykuły pomogą zachować czystość. Proponowany przez nas biały dozownik do mydła w pianie lub w płynie można powiesić na ścianie w dowolnym miejscu. Dzięki temu jest nie tylko łatwo dostępny, ale również wygodny w użyciu. Model wiszący wykonany jest z plastiku ABS cechującego się trwałością oraz odpornością na różnego rodzaju uszkodzenia, takie jak pęknięcia, dlatego świetnie sprawdzi się w wielu obiektach pracowniczych.

Wydajne i pojemne dozowniki do mydła

Nasze produkty z łatwością zamontujesz na ścianie w każdej toalecie w budynku publicznym. Dozownik na mydło wiszący z przyciskiem nie zajmuje dużo miejsca, co bez wątpienia jest jedną z jego największych zalet. W naszej hurtowni znajdziesz urządzenia do stosowania z wkładami o pojemności od 500 ml do 1000 ml. Systemy dozujące do preparatów w płynie lub pianie, przeznaczone do mycia rąk, są dostępne w uniwersalnym białym kolorze, dzięki czemu bez problemu dopasujesz je do całej aranżacji toalety.

Hurtownia z chemią gospodarczą – dozowniki na mydło i ręczniki

Niezależnie od miejsca pracy istotne jest zachowanie higieny. Dlatego w każdej toalecie publicznej powinny znaleźć się nasze produkty! Oferujemy białe dozowniki do mydła na ścianę oraz urządzenia na ręczniki. Artykuły przeznaczone są do preparatów w pianie lub płynie. Modele wiszące świetnie sprawdzą się w łazienkach hotelowych, szkolnych czy restauracyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel