Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mydła do hoteli i gastronomii

( ilość produktów: 49 )

Aspekt higieny jest bardzo ważny — niezależnie od branży, którą Państwo się zajmują. Może wydawać się on oczywisty i prosty do utrzymania. Warto jednak poświęcić mu chwilę i zastanowić się, czy poprzez produkty takie jak mydła w płynie i kostce, czy środki do czyszczenia łazienek istnieje możliwość stworzenia przestrzeni hotelowej o konkretnych cechach. Przyjaznej, ciepłej i przede wszystkim – o wysokim standardzie, co jest bardzo istotne w przypadku hoteli. Nasza hurtownia posiada artykuły, które z pewnością w tej kwestii Państwu pomogą.

Priorytet – komfort Klientów

Zapach to bardzo silny bodziec. Wpływa on bezpośrednio na percepcję danego miejsca. Mydło hotelowe jest więc czymś więcej niż jedynie środkiem higieny osobistej w płynie lub kostce. Dlatego w ofercie naszej hurtowni znajdą Państwo artykuły różnych zapachach, które są delikatne i tworzą komfortową atmosferę. Wymienić tutaj możemy propozycje takie jak miód, róża, ogórek, figa i kwiat pomarańczy, jaśmin oraz oliwka. Takie produkty mogą Państwo dopasować nie tylko do oczekiwań Klientów, ale również do samego stylu pokoju lub placówki, tworząc tym samym spójny obraz działalności.

Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, że pachnące produkty nie zawsze będą jednym słusznym wyborem. Przy zakupie środków higieny zawsze najlepiej zapewnić Klientom różne opcje. Dlatego oferujemy również hotelowe mydło w płynie i kostce w wersji hipoalergicznej, bezzapachowej oraz wegańskiej.

Różne pojemności i konsystencje kosmetyków

Nasza hurtownia mydła oferuje Państwu więcej niż jedną opcję do wyboru. Dostępne są produkty o pojemnościach od 250 ml do nawet 5 l. Co więcej, w tej kategorii znajdują się nie tylko klasyczne artykuły w płynie, ale również te w piance. Są one wyjątkowo lubiane za przyjemną konsystencję, która łatwo się rozprowadza. Oferujemy również produkty antybakteryjne, o działaniu nawilżającym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, na przykład miniaturki hotelowe. W razie wątpliwości, pytań lub problemów z wyborem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z hurtownią!

pixel