Ręczniki papierowe, serwetki

( ilość produktów: 34 )

Do korzystania z naszego asortymentu serdecznie zapraszamy zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i lokale i obiekty usługowe, działające w branży HoReCa. Nasza hurtownia posiada w ofercie ręczniki papierowe, sprzedawane na pojedyncze sztuki lub w dużych zestawach. Poza nimi w ofercie znajdują się też opakowania chusteczek higienicznych. Atrakcyjne promocje i korzystne ceny sprawiają, że na pewno będą Państwo zadowoleni z hurtowych zakupów.

Zachęcamy do wyboru naszych produktów!

W naszym asortymencie znaleźć można ręczniki papierowe składane oraz zawinięte na rolkę, które można umieszczać w dozowniku. Znajdą one zastosowanie w kuchniach i toaletach przy wycieraniu rąk oraz przy sprzątaniu powierzchni oraz blatów.

Ważne! Mimo, że wykonane są z celulozy, to zużyte produkty tego typu nie nadają się do recyklingu – należy wyrzucać je do odpadów zmieszanych. Zachęcamy więc, by w naszym sklepie ze środkami czystości zaopatrzyć się również w zestawy worków do segregacji śmieci oraz w inne produkty, które pomogą w zachowaniu porządku w danym obiekcie.

pixel