Łatwy zwrot towaru
Kupuj i sprawdź spokojnie w domu. W ciągu
14
dni możesz zwrócić ten towar bez podania przyczyny.
Pokaż szczegóły
14 dni na zwrot
Najważniejsza jest Twoja satysfakcja z zakupów. Zamówione u nas produkty możesz zwrócić w ciągu
14 dni bez podania przyczyny.
Bez stresu i obawDzięki integracji naszego sklepu z tanimi zwrotami Poczty Polskiej kupujesz bez stresu i obaw, że zwrot zakupionego towaru będzie problematyczny.
Prosty kreator zwrotówWszystkie zwroty w naszym sklepie obsługiwane są przez prosty kreator zwrotów, który daje możliwość odesłania do nas paczki zwrotnej.
Ten towar jest dostępny w naszych sklepach
Możesz kupić ten produkt bez składania zamówienia internetowego w jednym z naszych sklepów w Twojej okolicy. Sprawdź w których punktach produkt jest dostępny od ręki.
Sprawdź dostępność
Skuteczne czyści, eliminuje trudny do usunięcia kamień i osady z mydła, bez zbędnego szorowania. Efektem dogłębnego działania żelu są idealnie czyste i błyszczące powierzchnie.
Intensywnie odświeża.
Żel do łazienek Ajax:
- Skutecznie usuwa brud.
- Pozostawia idealny połysk.
- Eliminuje Kamień i Osady z mydła.
- Dogłębnie higienizuje dla idealnie czystych i błyszczących powierzchni.
Sposób użycia
Duże powierzchnie (podłogi, kafelki): Rozpuścić 2 nakrętki żelu w wiadrze wody (5 l). Nie trzeba spłukiwać.
Małe powierzchnie (umywalka, prysznic, WC, bateria): Nałożyć bezpośrednio bądź za pomocą gąbki. Pozostawić maksymalnie na 10 min, potem spłukać wodą.
Nie używać na wapiennych, marmurowych powierzchniach, porowatych i żeliwnych emaliowanych powierzchniach. Nie mieszać z produktami zawierającymi związki chloru: mogą uwalniać niebezpieczne gazy (chlor).
Nie zostawiać płynu na powierzchni dłużej niż 10 min.

Podaj dane kontaktowe, a my damy Ci znać kiedy towar będzie dostępny

- AJAX Bath żel do czyszczenia łazienek 500ml
- Kod produktu: 5201386080616
- Wybierz rozmiar, o którym mamy Cię powiadomić:
Opinie użytkowników
Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być .

Update Required
To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your
Flash plugin.